Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Pieszy potrącony na przejściu na Bemowie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPotrącenie na przejściu dla pieszych na Bemowie

Do potrącenia pieszego doszło przy skrzyżowaniu Wrocławskiej i Radiowej. Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl, pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala.

- Młody mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych przez kierowcę samochodu osobowego marki Volkswagen. Pieszy został zabrany przez ratowników medycznych do szpitala - mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

I informuje, że na miejscu pracuje policja i straż miejska. - Strażnicy prawdopodobnie najechali na to zdarzenie i wezwali inne służby. Przyjechali tu też policjanci z wydziału wypadków, którzy dokumentują zastaną sytuację - dodaje nasz reporter.

Jak zwraca uwagę, na miejscu nie ma żadnych utrudnień w ruchu.

Informację o zabraniu pieszego do szpitala potwierdza Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji: - Z pierwszych informacji wynika, że kierowca był trzeźwy. Procesowo dokumentujemy i ustalamy okoliczności wypadku.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl