Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

"Kierowca parkował, pieszy nie mógł przejść chodnikiem i doszło do wybicia szyby"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plIncydent na Gocławiu

Incydent na Gocławiu. Jak informuje nasz reporter, na ulicy Kapelanów Armii Krajowej stoi auto z wybitą tylną szybą, obok pracuje policja. - Kierowca pojazdu osobowego parkował, pieszy nie mógł przejść chodnikiem i doszło do wybicia szyby – podaje KSP.

O zdarzeniu przy ulicy Kapelanów Armii Krajowej na Gocławiu informuje reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Na skraju jezdni stoi zaparkowany opel z wybitą tylną szybą. Przy nim stoją dwa radiowozy. Policjanci przesłuchują pieszego oraz kierowcę – mówi Szmelter.

Z jego relacji wynika, że pieszy miał wybiec przed samochód, doszło do sprzeczki pomiędzy nim a kierowcą i w efekcie pieszy miał wybić szybę w samochodzie.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Policja podaje nieco inną, wstępną wersję wydarzeń. - Kierowca pojazdu osobowego parkował, pieszy nie mógł przejść chodnikiem i niestety doszło do wybicia szyby. Sytuacja jest wyjaśniania na miejscu przez policjantów – mówi Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl