Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Uderzył w nieoznakowany radiowóz. Policyjne auto wpadło na ogrodzenie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa,pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plWypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu

W poniedziałek wieczorem na Białołęce doszło do wypadku z udziałem auta osobowego i nieoznakowanego policyjnego radiowozu. Dwie osoby są poszkodowane.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. Jak doprecyzował, do zderzenia dwóch aut doszło w pobliżu skrzyżowania ulic Kasztanowej i Portowej. - Samochód osobowy uderzył w bok nieoznakowanego radiowozu. W wyniku uderzenia auto policyjne wjechało na chodnik, uderzyło w latarnię i uszkodziło ogrodzenie. Na miejscu są pogotowie ratunkowe oraz kilka załóg policji - przekazał Węgrzynowicz.

Ustalenia naszego reportera potwierdza Komenda Stołeczna Policji. - Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 18.46. Zderzyły się policyjny fiat ducato oraz mercedes. Policjant kierujący fiatem zostanie zabrany do szpitala. Był trzeźwy. Trwa badanie drugiego kierowcy - poinformowała Małgorzata Wersocka z KSP.

Skrzyżowanie ulic Kasztanowej i Portowej jest zablokowane.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa,pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości