Karambol na trasie mostu Północnego

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Karambol na trasie mostu Północnego

Na trasie mostu Północnego (Skłodowskiej-Curie) zderzyło się pięć samochodów osobowych. Kierowcy jadący w stronę Białołęki utknęli w korku. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Służby otrzymały zgłoszenie w tej sprawie chwilę po godzinie 16. Auta zderzyły się po białołęckiej stronie trasy, na wysokości ulicy Świderskiej.

- Doszło do zderzenia pięciu samochodów. Nie było osób zakleszczonych w pojazdach. Trzy uskarżały się na bóle i zostały przekazane pod opiekę pogotowia ratunkowego - informuje Łukasz Płaskociński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Jak dodaje Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji, jedna osoba trafiła do szpitala.

Utrudnienia na moście i Wisłostradzie

Na miejsce zadysponowane zostały cztery zastępy straży pożarnej. Jak przekazał po 16.30 Płaskociński, dwa z nich wracały już do koszar. Dłużej na miejscu pracowała policja.

- Zablokowane są skrajny lewy i skrajny prawy pas ruchu w kierunku Białołęki - ustalił nasz reporter Lech Marcinczak. Początkowo utrudnienia dotyczyły wyłącznie dojazdów z Wisłostrady do trasy mostu Północnego. W godzinach szczytu korek wydłużył się. Około godziny 18, zwalniać musieli także kierowcy jadący Wisłostradą w kierunku Gdańska. Zator tworzył się na wysokości Lasu Bielańskiego. O 20 ruch był płynny.

Karambol na trasie mostu PółnocnegoGoogle Maps

Informowaliśmy też o poniedziałkowym zderzeniu dwóch tramwajów na Pradze Południe:

Zderzenie tramwajów na Pradze Południe

Zderzenie tramwajów na rondzie WaszyngtonaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa
wideo 2/2

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl