Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Karambol na Wisłostradzie. Jedno z aut uderzyło w betonowe bariery

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie pięciu aut na Wisłostradzie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Zderzenie pięciu aut na Wisłostradzie

Na Wisłostradzie, na wysokości ulicy Karowej doszło do zderzenia pięciu aut. Jak poinformowała policja, nie ma osób poszkodowanych. Są jednak utrudnienia.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 7.16. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń. Są jednak duże utrudnienia w kierunku centrum - podała nam po godzinie 8 Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl poinformował z kolei, że jedno z aut uderzyło w betonowe bariery. - Kierowcy mają do dyspozycji tylko jeden pas, dwa pozostałe w kierunku mostu Poniatowskiego są zablokowane. Korek zaczyna się już za mostem Grota-Roweckiego - ostrzegał nasz reporter.

Wyjaśnił też, jak doszło do zderzenia. - Najpierw peugeot uderzył w opla. Drugi samochód obróciło tak, że wylądował na betowych barierkach. Jedna z nich została przewrócona. Później w tył ciężarówki stojącej w korku uderzyło bmw - podał Węgrzynowicz. Dodał, że w zdarzeniu brało udział jeszcze audi. - Wszystkie auta są mocno rozbite. Na jezdni widoczne są odłamki. Na miejscu pracuje policja - relacjonował nasz reporter.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości