TVN Warszawa | Ulice

Na Kamionku zginął skuterzysta. Policjanci z psem tropiącym szukają kierowcy osobówki

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Grochowskiej

Skuterzysta zginął w wyniku zderzenia z samochodem osobowym na Kamionku. Policja podaje, że kierowca zbiegł z miejsca wypadku. - Do jego poszukiwań zostali skierowani funkcjonariusze z psem tropiącym - dowiedzieliśmy się w Komendzie Stołecznej Policji.

Do wypadku doszło około godziny 19 na wysokości Grochowskiej 353, czyli w okolicy skrzyżowania z Mińską. Jak dowiedział się nasz reporter Tomasz Zieliński, w zderzeniu uczestniczyli skuterzysta oraz kierowca samochodu osobowego. Poszkodowany został mężczyzna kierujący skuterem.

- Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować 49-latka. Mężczyzna odniósł śmierć na miejscu. Trwają ustalenia kierowcy samochodu osobowego, który przed naszym przybyciem zbiegł z miejsca zdarzenia. Do poszukiwań zostali skierowani funkcjonariusze z psem tropiącym - poinformowała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

- Grochowska jest nieprzejezdna na odcinku od alei Zielenieckiej do ronda Wiatraczna - ostrzegała policjantka.

Zarząd Transportu Miejskiego podał, że w związku z utrudnieniami autobusy linii 125 135 jadące w kierunku krańców Międzylesie / PKP Olszynka Grochowska zostały skierowane na trasę objazdową ciągiem ulic: Zamoyskiego – Lubelska – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Grochowska. Pomijały przystanki Lubelska 02, Bliska 02 i Gocławska 02.

Informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku na krajowej "50" w Grębiszewie:

Śmiertelny wypadek w Grębiszewie

Tragiczny wypadek w miejscowości Grębiszew
Tragiczny wypadek w miejscowości Grębiszew TVN24
wideo 2/4

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości