Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Ślisko na mazowieckich drogach. "Ciężarówka wpadła w poślizg, wypadł z niej ładunek płytek"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w powiecie grójeckim

Trudne warunki na drogach w województwie mazowieckim. Z dużymi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy podróżujący wojewódzką "707", gdzie ciężarówka wypadła z trasy. "Z jej naczepy wypadł ładunek płytek. Jadący z przeciwka opel wpadł do rowu, a w bmw uderzyła płytka" – opisuje mazowiecka policja.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

We wszystkich regionach kraju w środę można spodziewać się opadów śniegu. Zima nie oszczędziła również Mazowsza i Warszawy, gdzie we wtorek wieczorem i w nocy z wtorku na środę spadło dużo śniegu. Jest ślisko na drogach i taka sytuacja można się utrzymywać. Jak czytamy w portalu TVN Meteo, temperatura w Warszawie wyniesie maksymalna 1 stopień Celsjusza. Zachodni wiatr jest słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe odnotowano 994 hPa.

Jedno auto wpadło do rowu, w drugie uderzyły płytki

O utrudnieniach na drodze informuje mazowiecka policja. Przed południem na wojewódzkiej "707" w miejscowości Wierzchy (powiat grójecki) doszło do zderzenia. "Z naczepy samochodu ciężarowego, który wpadł w poślizg, wypadł ładunek płytek. Jadący z przeciwka opel wpadł do rowu. W maskę i przednią szybę bmw uderzyła płytka ceramiczna, która wypadła z naczepy" – poinformowała Policja Mazowsze na Twitterze.

Z informacji przekazanych w tweecie wynika, że uczestnicy zdarzenia nie potrzebowali hospitalizacji.

Kierowcy poruszający się wojewódzką "707" muszą liczyć się z utrudnieniami. "Zorganizowano objazdy przez miejscowość Strzałki. Na miejscu policjanci oraz strażacy. Droga zablokowana. Czas utrudnień około 3 godzin" – informowała policja po godzinie 11.

Prognoza pogody na środęTVN Meteo

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja Mazowsze