Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W poniedziałek warszawscy uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Przerwa od nauki potrwa do 13 lutego. Komunikacja miejska będzie w tym okresie kursowała na zmienionych zasadach. Linie szkolne zostaną zawieszone.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja auta służby oczyszczania miasta na Grochowie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na Grochowie
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plKolizja na Grochowie

Na Grochowie doszło do zderzenia samochodu osobowego i auta służby oczyszczania miasta. Policjanci mówi, że kierowca drugiego z aut prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do kolizji doszło we wtorek około godziny 10.30 na skrzyżowaniu Łukowskiej z Zamieniecką. - W zderzeniu uczestniczyły dwa pojazdy: opel astra i fiat ducato. Kierowca fiata ducato jest sprawcą kolizji, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu - poinformowała Magdalena Tchórzewska z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała, nikt nie został poszkodowany. - Na miejscu zdarzenia nadal trwają czynności policji. Mamy podejrzenie, że kierujący fiatem ducato był nietrzeźwy - zaznaczyła.

W środę rano rzecznika komendy policji na Pradze Południe przekazała, że trwają jeszcze czynności w tej sprawie. - Przesłuchiwani są świadkowie. Kierowca fiata został przebadany pod kątem trzeźwości. Prawdopodobnie kierował pod wpływem alkoholu, ale nadal prowadzone są w tej sprawie ustalenia - powiedziała Joanna Węgrzyniak.

Nie podała, ile promili miał w organizmie kierujący fiatem ducato.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter opisywał, że fiat oznakowany był jako służba oczyszczania miasta. Miał rozbite lewe nadkole i fragment zderzaka. Wraz z policyjnym radiowozem stał zaparkowany na chodniku przy Łukowskiej. Nie było utrudnień w ruchu.

Węgrzyniak potwierdziła, że fiat to samochód służby oczyszczania miasta.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości