Dwie kolizje na Trasie Łazienkowskiej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja na Trasie Łazienkowskiej

Samochody, które brały udział w kolizjach na Trasie Łazienkowskiej w okolicach Zamku Ujazdowskiego, zablokowały przejazd w stronę Pragi. Na miejsce przyjechała policja.

- Do pierwszej kolizji doszło tuż przed 17. Toyota zderzyła się z volkswagenem. Gdy policjanci kończyli już działania, 20 minut później, około 100 metrów dalej, doszło do drugiej stłuczki: tu toyota zderzyła się z Kią - mówił Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - W pierwszej kolizji nikt nie został poszkodowany, w drugiej ze wstępnych informacji również, ale policjanci wciąż pracują na miejscu - dodał policjant.

Na miejsce drugiego zdarzenia dotarł reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Auta zderzyły się na wysokości Zamku Ujazdowskiego. Toyota uderzyła w tył auta marki Kia. Stoją na środkowym pasie w kierunku Pragi. Są mocno uszkodzone, szczególnie toyota - mówił Zieliński.

Jak zaznaczał, kierowcy w trakcie czekania na służby rozłożyli trójkąty ostrzegawcze. - Korek jest ogromny, ciągnie się już od ulicy Wawelskiej - przestrzegał reporter. - Na miejscu było pogotowie, ale po zbadaniu uczestników zderzenia nikogo nie zabrano - dodał.

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl