TVN Warszawa | Ulice

Osiem samochodów rozbitych na Trasie Siekierkowskiej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Trasie Siekierkowskiej w kierunku Mokotowa
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl Zderzenie na Trasie Siekierkowskiej w kierunku Mokotowa

Na Trasie Siekierkowskiej doszło rano do dwóch kolizji na jezdniach w przeciwnych kierunkach. W stronę Mokotowa utworzył się spory korek, ale z utrudnieniami musieli liczyć się również kierowcy zmierzający na Pragę.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński informował rano o dwóch zdarzeniach na Trasie Siekierkowskiej. - Do pierwszego doszło za wjazdem na trasę od ulicy Czerniakowskiej w kierunku Pragi. Na miejscu pracują policja i dwa zastępy straży pożarnej. Kolizja powoduje utrudnienia w ruchu, ale nie tak duże - mówił Zieliński.

Jak podała Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o kolizji wpłynęło do służb tuż przed godziną 8: - Uczestniczyło w niej pięć aut: bus, dwa mercedesy, opel i renault. Nikt nie odniósł obrażeń, kierujący byli trzeźwi. Jeden pas ruchu jest zablokowany w kierunku Pragi.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do kolejnego zderzenia doszło na jezdni w kierunku Mokotowa, na wysokości sanktuarium. Z racji tego, że jest to popularniejszy kierunek o tej porze, na trasie utworzył się większy korek niż w przeciwną stronę. Mapa Google pokazywała, że miał on ponad dwa kilometry i zaczynał się jeszcze na Gocławiu. - Do zderzenia peugeota, hondy i opla doszło około godziny 8.20. Tutaj też nikt nie ucierpiał, a kierowcy byli trzeźwi. Zablokowany jest jeden pas ruchu - informowała Gierlicka.

W środę informowaliśmy o zdarzeniu na trasie S8 na wysokości Nadarzyna:

Samochód wypadł z trasy S8
Samochód wypadł z trasy S8Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości