TVN Warszawa | Ulice

Dwa poważne zdarzenia na warszawskich ulicach. Dwaj kierowcy pijani

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Marszałkowskiej

Do pierwszej z kraks doszło przy placu Bankowym, do drugiej - na skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i Wolskiej. W obu zdarzeniach brali udział kierowcy pod wpływem alkoholu.

Na placu Bankowym był dziennikarz tvnwarszawa.pl Piotr Bakalarski. - Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Senatorskiej. Zderzyły się dwa samochody. Jeden ma uszkodzony przód karoserii, drugi tył - relacjonował. - Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz karetka - dodawał.

Informację o wypadku potwierdziła w rozmowie z tvnwarszawa.pl Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji. - Zderzyły się hyundai i opel. Wszystko wskazuje na to, że kierowca tego pierwszego był pod wpływem alkoholu. Nie udało się go przebadać alkomatem. Zostanie mu pobrana krew do badań - poinformowała policjantka.

Mężczyzna został odwieziony do szpitala.

Cztery promile

Wieczorem doszło też do kolizji na Woli. Na skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i Wolskiej zderzyły się cztery samochody. - Dwa mercedesy, opel oraz volkswagen. Kierowca jednego z mercedesów był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad cztery promile - powiedziała Anna Kędzierzawska z KSP.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o wypadku na Wale Miedzeszyńskim:

Wypadek na Wale Miedzeszyńskim
Wypadek na Wale Miedzeszyńskim Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:pm

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Bakalarski/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości