Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Dwa poważne zdarzenia na warszawskich ulicach. Dwaj kierowcy pijani

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  pm
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Wypadek na Marszałkowskiej

  Do pierwszej z kraks doszło przy placu Bankowym, do drugiej - na skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i Wolskiej. W obu zdarzeniach brali udział kierowcy pod wpływem alkoholu.

  Na placu Bankowym był dziennikarz tvnwarszawa.pl Piotr Bakalarski. - Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Senatorskiej. Zderzyły się dwa samochody. Jeden ma uszkodzony przód karoserii, drugi tył - relacjonował. - Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz karetka - dodawał.

  Informację o wypadku potwierdziła w rozmowie z tvnwarszawa.pl Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji. - Zderzyły się hyundai i opel. Wszystko wskazuje na to, że kierowca tego pierwszego był pod wpływem alkoholu. Nie udało się go przebadać alkomatem. Zostanie mu pobrana krew do badań - poinformowała policjantka.

  Mężczyzna został odwieziony do szpitala.

  Cztery promile

  Wieczorem doszło też do kolizji na Woli. Na skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i Wolskiej zderzyły się cztery samochody. - Dwa mercedesy, opel oraz volkswagen. Kierowca jednego z mercedesów był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad cztery promile - powiedziała Anna Kędzierzawska z KSP.

  Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o wypadku na Wale Miedzeszyńskim:

  Wypadek na Wale Miedzeszyńskim
  Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  pm