Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

"Wpadł na wysepkę, ściął znak i sygnalizator"

Warszawa | Ulice

Autor:
ab/rab
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Warszawska Grupa Luka&MaroDachowanie w Śródmieściu

Najpierw ścina sygnalizator świetlny, potem ląduje na dachu i lekko potrąca stojące na światłach auto. Taką sytuację na Marszałkowskiej zarejestrował jeden z kierowców.

Do całego zdarzenia doszło w niedzielę u zbiegu Marszałkowskiej i Królewskiej około godziny 18.. Na filmie umieszczonym w internecie przez użytkownika Luka Maro widać moment kolizji.

Auto jadące Marszałkowską od strony Świętokrzyskiej wypada z zakrętu przy Królewskiej.

Przeleciało przez wysepkę, ścięło słupy

"Audi dachowało wpadając na wysepkę dla pieszych, ścinając po drodze znak i sygnalizator świetlny, a następnie uderzając w renault. Brak osób poszkodowanych" – czytamy w opisie kolizji umieszczonym w internecie.

Audi ostatecznie wylądowało na dachu na przeciwległej jezdni ulicy Marszałkowskiej. Policja potwierdza, że doszło do kolizji.

- Sprawca został ukarany mandatowo i dostał sześć punktów karnych za spowodowanie kolizji – mówi Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy policji.

Źródło: tvnwarszawa.pl

ab/rab