Przygotuj się na:

STULECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

"Wpadł na wysepkę, ściął znak i sygnalizator"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
ab/rab
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Warszawska Grupa Luka&MaroDachowanie w Śródmieściu

Najpierw ścina sygnalizator świetlny, potem ląduje na dachu i lekko potrąca stojące na światłach auto. Taką sytuację na Marszałkowskiej zarejestrował jeden z kierowców.

Do całego zdarzenia doszło w niedzielę u zbiegu Marszałkowskiej i Królewskiej około godziny 18.. Na filmie umieszczonym w internecie przez użytkownika Luka Maro widać moment kolizji.

Auto jadące Marszałkowską od strony Świętokrzyskiej wypada z zakrętu przy Królewskiej.

Przeleciało przez wysepkę, ścięło słupy

"Audi dachowało wpadając na wysepkę dla pieszych, ścinając po drodze znak i sygnalizator świetlny, a następnie uderzając w renault. Brak osób poszkodowanych" – czytamy w opisie kolizji umieszczonym w internecie.

Audi ostatecznie wylądowało na dachu na przeciwległej jezdni ulicy Marszałkowskiej. Policja potwierdza, że doszło do kolizji.

- Sprawca został ukarany mandatowo i dostał sześć punktów karnych za spowodowanie kolizji – mówi Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy policji.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:ab/rab

Źródło zdjęcia głównego: Warszawska Grupa Luka&Maro