TVN Warszawa | Ulice

Dachowanie w alei Prymasa Tysiąclecia. Kierowca wpadł w bariery i latarnię, ta przewróciła się na inne auto

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie w alei Prymasa Tysiąclecia
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plDachowanie w alei Prymasa Tysiąclecia

Samochód osobowy z wypożyczalni na minuty dachował w alei Prymasa Tysiąclecia. Z ustaleń policji wynika, że wcześniej uderzył w bariery energochłonne i latarnię, która przewróciła się na jadącego obok mercedesa. Były spore utrudnienia przy zjeździe na trasę S8.

Policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie około godziny 14.40. Ze wstępnych ustaleń wynika, że renault jechał aleją Prymasa Tysiąclecia od strony Obozowej w kierunku trasy S8. - Kierujący renault przed łukiem zjazdowym na trasę S8 najechał na krawężnik, uderzył w barierki, a następnie w latarnię, która przewróciła się na mercedesa - relacjonował Marcin Jabłoński z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. - Nikt nie został poszkodowany. Kierujący zostali przebadani pod kątem trzeźwości. Są trzeźwi - zaznaczył Jabłoński.

Były duże utrudnienia w ruchu przed zjazdem na S8. - Na wysokości Cmentarza Wojskowego ruch odbywa się wyłącznie jednym pasem jezdni - ostrzegał Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości