"Klasyk" w Alejach Jerozolimskich: ciężarówka utknęła przed wjazdem do tunelu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plCiężarówka utknęła w Alejach Jerozolimskich

W poniedziałek wieczorem ciężarówka utknęła pod znakami ograniczającymi wjazd do tunelu pod rondem Zesłańców. Według informacji naszego reportera, ruch był zablokowany przez około godzinę. - Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 150 złotych - przekazała policja.

Chodzi o Aleje Jerozolimskie przy wjeździe do tunelu w kierunku alei Prymasa Tysiąclecia. O zdarzeniu poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - W poniedziałek wieczorem kierowca ciężarówki próbował przejechać pod znakami ograniczającymi wjazd ciężarówek, ale się nie zmieścił. Zatrzymał się tuż przed tunelem, blokując wjazd innym kierowcom - opisywał Węgrzynowicz.

Na miejsce przyjechali policjanci. - Pomogli wycofywać kierowcy, ale wcześniej konieczna była pomoc pogotowia drogowego, które zabezpieczyło ograniczenia wysokości, aby nie uszkodzić ich przy cofaniu - zaznaczył nasz reporter.

Jak dodał, tunel był zablokowany przez około godzinę.

Informacje o zdarzeniu potwierdziła Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Tak, faktycznie w poniedziałek po godzinie 20 ciężarówka utknęła przed wjazdem do tunelu. Policjanci musieli tak pokierować ruchem, żeby kierowca mógł wycofać. Został on ukarany mandatem w wysokości 150 złotych za niedostosowanie się do znaków drogowych - przekazała policjantka.  

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl