Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Kolizja ciężarówki przewożącej auta

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plCiężarówka uderzyła w bok samochodu osobowego

Na trasie S8 zderzyły się ciężarówka do przewozu samochodów z osobowym peugeotem. Nasz reporter ostrzegał przed utrudnieniami.

Jak precyzuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zderzenia doszło na trasie S8 na wysokości Mickiewicza. Samochody zderzyły się na jezdni w kierunku Łodzi. - Ciężarowa laweta do przewozu samochodów osobowych uderzyła w bok peugeota, który stoi teraz bokiem do kierunku jazdy. Z moim informacji wynika, że nikomu nic się nie stało – zaznacza Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE 

Kolizja powodowała bardzo duże utrudnienia w ruchu. - Dwa pasy S8 w kierunku Łodzi zostały zablokowane. Utworzył się kilkukilometrowy korek, który zaczyna się jeszcze przed mostem Grota-Roweckiego – ostrzegał nasz reporter.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl