Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie pieszej i rowerzysty na Bielanach. Kobieta trafiła do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPotrącenie na Kasprowicza

Policja wyjaśnia okoliczności zderzenia rowerzysty i pieszej na Bielanach. Kobieta została poszkodowana i trafiła do szpitala. Do potrącenia doszło prawdopodobnie w rejonie przejścia dla pieszych.

Do wypadku doszło około godziny 11.50 na ulicy Kasprowicza 52. - Rowerzysta potrącił pieszą. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Piesza została przewieziona do jednego z warszawskich szpitali - informuje Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodaje, rowerzysta był trzeźwy. - Ustalamy, na którym fragmencie drogi doszło do potrącenia - zaznacza.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter relacjonuje, że na miejscu są dwie załogi policji. Jak opisuje, pojazdy służb ustawione są w rejonie przejścia dla pieszych. Wzdłuż chodnika przebiega ścieżka rowerowa. Przy dojściu do przejścia jest na niej namalowana zebra.

Na tvnwarszawa.pl opisywaliśmy wcześniej, kto po zmianie przepisów ruchu drogowego ma pierwszeństwo na przejściach przez ścieżki rowerowe. Dowiedz się, kiedy rowerzyści powinni zwolnić i przepuścić pieszych >>>

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl