TVN Warszawa | Ulice

Awaryjna naprawa asfaltu na Bemowie. Samochody i autobusy pojadą objazdami

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ZDMDrogowcy naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Zarząd Dróg Miejski planuje rozpoczęcie prac na Piastów Śląskich na wtorek, 7 grudnia, od godziny 6.00. Jak podaje, obie jezdnie ulicy zostaną wyłączone z ruchu przed skrzyżowaniem z Żołnierzy Wyklętych, do wjazdu do siedziby Automobilklubu Polski. Podczas prac nie będzie wjazdu i wyjazdu z Popiołka i Żołnierzy Wyklętych w Piastów Śląskich. Ulicą Żołnierzy Wyklętych od strony Powstańców Śląskich będzie można dojechać wyłącznie do skrzyżowania z Miarki i Korfantego. Tu obowiązywać będzie nakaz skrętu w lewo lub w prawo.

Prace mają zakończyć się w środę, 8 grudnia, o godzinie 20.00.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich

Na czas prac autobusy linii 122, 171 i 201 zmienią swoje trasy. "Linia 122 zostanie skierowana na objazd ulicami: Wrocławską, Powstańców Śląskich i Kochanowskiego. Autobusy linii 171 pojadą ulicami: Wrocławską, Powstańców Śląskich, Conrada. Autobusy linii 201 we wszystkich kursach ominą ulice Żołnierzy Wyklętych, Piastów Śląskich i Powstańców Śląskich" - czytamy w komunikacie ZDM.

W czasie prac nie będą funkcjonowały przystanki autobusowe Rodła 01 i 02.

Pisaliśmy też, że GDDKiA uzupełniła dokumentację potrzebną do otwarcia tunelu POW na Ursynowie:

Systemy bezpieczeństwa w tunelu POW
Systemy bezpieczeństwa w tunelu POWMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: ZDM

Pozostałe wiadomości