Zaparkował przy torowisku, na godzinę zablokował tramwaje

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Auto zablokowało torowisko na Puławskiej

Przez blisko godzinę tramwaje na Puławskiej musiały kursować na skróconej trasie. Utrudnienia spowodował kierowca, który zaparkował za blisko torów. Auto musiała usuwać straż miejska.

Samochód został zaparkowany w rejonie skrzyżowania Puławskiej i Niedźwiedziej. Jego przód wystawał na torowisko, którym tramwaje z krańca Wyścigi jeżdżą w kierunku centrum.

- Zgłoszenie o utrudnieniach otrzymaliśmy około godziny 11. Tramwaje linii 4, 10 i 35 od godziny 11.10 były kierowane do krańca Metro Wilanowska - informuje Wiktor Paul z zespołu prasowego Zarządu Transportu Miejskiego.

Na miejsce wezwany został patrol straży miejskiej. - Potwierdzam, że mieliśmy taką interwencję. Nasz patrol wezwał firmę holowniczą, z którą miasto ma podpisaną umowę. Samochód został odholowany o godzinie 12.20 - mówi Jerzy Jabraszko z referatu prasowego straży miejskiej.

Kierowca audi będzie teraz musiał zapłacić za holowanie. Straż miejska będzie też prowadziła postępowanie w sprawie nieprawidłowego parkowania, które utrudniło ruch innych pojazdów.

Informowaliśmy też o nielegalnym parkowaniu na Pradze Północ:

Parkowali, gdzie popadnie. Pod ziemią setki wolnych miejsc

Kierowcy parkowali w miejscach zakazuTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl