Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Autobus potrącił kobietę w Alejach Jerozolimskich. "Przechodziła poza pasami"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie pieszej w Alejach Jerozolimskich

Potrącona przez autobus miejski 58-latka trafiła z urazem głowy do szpitala. Jak ustalił nasz reporter, kobieta próbowała przejść poza pasami dla pieszych przez szeroką jezdnię oddzieloną barierami energochłonnymi.

Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, do wypadku doszło około godziny 13.25 w Alejach Jerozolimskich na wysokości wyjazdu z garażu podziemnego Blue City. Chodzi o miejsce, gdzie aleje rozgałęziają się.

- Kobieta została potrącona przez autobus Miejskich Zakładów Autobusowych, najprawdopodobniej przechodziła poza przejściem dla pieszych. 58-latka z urazem głowy została przewieziona do szpitala - informuje Edyta Adamus z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. - Kierujący byli trzeźwi - dodaje.

Próbowała przejść przez szeroką jezdnię

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, piesza próbowała przejść przez szeroką jezdnię. W sumie do pokonania miała cztery pasy oddzielone barierami energochłonnymi w jednym kierunku i cztery pasy w przeciwnym kierunku.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w Alejach Jerozolimskich. - Dwa pasy w kierunku centrum były zablokowane przez jakiś czas, ale jeden już został odblokowany. Wciąż jeden pas jest nieprzejezdny - ostrzega Marcinczak.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też w środę o kolizji samochodu Tramwajów Warszawskich z słupem trakcyjnym na Obozie:

Samochód Tramwajów Warszawskich uderzył w słup
Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp