Zderzenie w alei Wilanowskiej. "W jednym z samochodów podróżowało dwoje dzieci"

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w alei Wilanowskiej

W alei Wilanowskiej doszło do zderzenia renault z fiatem. - Tym pierwszym autem podróżowała kobieta z dwójką dzieci. Zderzyła się z przewozem osób, kiedy ten skręcał w lewo – opisuje nasz reporter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Z informacji przekazanych przez reportera tvnwarszawa.pl Lecha Marcinczaka wynika, że do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu alei Wilanowskiej z ulicą Karczocha. - Renault (a nie, jak podaliśmy wcześniej, nissan – red.) zderzył się z fiatem przewozu osób. Jechała nim kobieta z dwójką dzieci, która poruszała się aleją Wilanowską. Kierowca przewozu skręcał w lewo z Karczocha. Kobieta uderzyła we fiata, odbiła się od niego i jazdę skończyła na słupie sygnalizacji świetlnej – relacjonuje Marcinczak. I dodaje, że dwoje dzieci zostało przebadanych w karetce.

Wersję naszego reportera częściowo potwierdziła Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Renault zderzył się z fiatem. Jedno z tych aut skręcało z lewo i zahaczyło o drugie. Kierowcy byli trzeźwi. Zdarzenie zostało rozliczone jako kolizja. Na miejsce przyjechało pogotowie, ale ostatecznie nikt nie został zabrany do szpitala – przekazała nam policjantka.

Są utrudnienia w ruchu, choć - jak zaznaczył nasz reporter - niewielkie. - Dotyczą one tego mniej uczęszczanej kierunku, czyli w stronę Wilanowa – doprecyzował.

W poniedziałek na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o kolizji na Trasie Łazienkowskiej:

Po kolizji policja zatrzymała jednego z kierowców
Po kolizji policja zatrzymała jednego z kierowcówMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości