Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Staranował barierki na przystanku i uciekł. "Mandat za spowodowanie kolizji"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja szuka kierowcy, który spowodował kolizję

Kierowca samochodu osobowego wjechał w barierki przy przystanku tramwajowym, po czym porzucił samochód i uciekł. Był poszukiwany przez policję.

Jak poinformował Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia doszło we wtorek przed południem w alei Krakowskiej przy skrzyżowaniu z Lechicką.

- Kierowca skody uderzył w barierki przy przystanku tramwajowym. Na szczęście nikt nie został ranny - przekazał policjant. - Sprawca przejechał jeszcze kilkaset metrów, po czym porzucił samochód i pieszo się oddalił. Jest poszukiwany przez policję - zaznaczył Świstak.

W środę rano policjant poinformował, że kierowcę odnaleziono tuż po tym, jak uciekł. - Ustaliliśmy jego tożsamość, był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji - przekazał Świstak.

Na zdjęciach widać, że osobowa skoda - w wyniku zderzenia - straciła przedni zderzak. Zniszczyła też barierki oddzielające jezdnię od przystanku i ławkę.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o kolizji w alei Prymasa Tysiąclecia:

Kolizja w alei Prymasa TysiącleciaTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl