Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

W piątek potrącono tu kobietę. Wciąż palą się znicze po innym wypadku

Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plPotrącenie pieszej w miejscu śmiertelnego wypadku

Na skrzyżowaniu ulic Turmonckiej i Łojewskiej na Targówku samochód osobowy potrącił pieszą. Kobieta trafiła do szpitala. - Na skrzyżowaniu wciąż palą się znicze po tragicznym wypadku, który miał miejsce w 2014 roku - informował reporter potvnwarszawa.pl.

Do wypadku doszło po godz. 16. - Chevrolet potrącił 40-letnią kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych, trafiła do szpitala - poinformowała Anna Kędzierzawska ze stołecznej komendy. Jak dodała, kierowca auta był trzeźwy. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. Policja bada okoliczności wypadku.

- Przejście jest oświetlone i oznakowane. Po środku jest wysepka - tłumaczył Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Śmiertelne potrącenie

Na skrzyżowaniu cały czas palą się znicze po tragicznym wypadku, który miał miejsce w 2014. Wówczas zginął młody, 23-letni motocyklista.

Cały czas palą się znicze po wypadku w 2014 | Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl
Cały czas palą się znicze po wypadku w 2014 | Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

ło/ec