Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Volkswagen zderzył się z tramwajem na pl. Konstytucji

Warszawa

Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plZderzenie na placu Konstytucji

Zderzenie na placu Konstytucji. Na skrzyżowaniu Pięknej i Marszałkowskiej doszło do kolizji volkswagena i tramwaju. - Przez chwilę zablokowane było torowisko - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl

Volkswagen passat, który prawdopodobnie jechał od strony centrum i skręcał w lewo w ulicę Piękną, na skrzyżowaniu zderzył się z tramwajem.

- Nikt nie został ranny. Utrudnienia bardzo szybko się zakończyły. Strażacy zepchnęli samochód z torowiska i odłączyli akumulator. Tramwaje ruszyły w obu kierunkach. Uszkodzenia pojazdu wynikają ze zderzenia z dużą masą tramwaju - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak podawał ZTM, w związku z zablokowanym przejazdem w rejonie pl. Konstytucji występowały utrudnienia w kursowaniu tramwajów czterech linii .

Zderzenie na placu Konstytucji
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

md/b