Utrudnienia przy cmentarzach

Warszawa

TVN24

Warszawiacy w niedzielę tłumnie odwiedzali cmentarze. Na trasach wylotowych z miasta i w okolicach największych nekropolii tworzyły się korki. Najgorzej było na krajowej "7".

Jak informował serwis Drogowskaz24 na "7" wieczorem zator tworzył się w Łomiankach w kierunku Warszawy. W przeciwną stronę ruch był w miarę płynny.

Utrudnienia pojawiły się też przy rondzie na drodze krajowej nr 50 w Kołbieli w kierunku Mińska Mazowieckiego oraz na rondzie w Górze Kalwarii. Wzmożony ruch był też na drodze krajowej nr 8 w Markach.

Z kolei w miejscowości Skurów na odcinku Grójec - Białobrzegi doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Jezdnia w kierunku Warszawy była zablokowana przez kilka godzin. Samochody były kierowane na objazdy.

Poranne wypadki

W niedzielę rano doszło do groźnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Ostrobramskiej i Zamienieckiej. Potem ruch utrudniały kolizje przy ul. Szaserów oraz w al. Solidarności. Korkowało się Wisłostrada, szczególnie na wysokości Cmentarza Północnego.

Gdzie jeszcze utrudnienia?

Gdzie można jeszcze spodziewać się utrudnień? Dla Drogowskazu24 drogowcy przygotowali zestaw miejsc, w których mogą tworzyć się największe korki.

- DK7 na wysokości budowy Mostu Północnego na co dzień tworzy się korek na 2-3 kilometry przy skrzyżowaniu Marymonckiej i Wybrzeża Gdyńskiego. Jest on spowodowany wyłączeniem jednego pasu z obu stron trasy.

- DK 50 na dużej obwodnicy Warszawy w miejscowości Góra Kalwaria oraz Kołbiel codziennie tworzą się zatory. Droga ta ma za zadanie obsłużyć ruch tranzytowy w kierunku wschód - zachód, zwłaszcza pojazdów ciężkich.

- DK 8. Marki. Przebudowa wiaduktu na skrzyżowaniu DK8 i Trasy Toruńskiej. Drogowcy uprzedzają że mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

CZYTAJ WIĘCEJ W SERWISIE DROGOWSKAZ24

SPRAWDŹ, JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

bf/ran