Utrudnienia na Targowej, Połczyńskiej i Myśliborskiej

Warszawa

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

Sobotni poranek obfituje w utrudnienia na drogach. Drogowcy wymieniają nawierzchnię na Targowej i Połczyńskiej. Zamknięte jest też skrzyżowanie Myśliborskiej i Świderskiej.

Nieprzejezdne jest zupełnie skrzyżowanie ul. Targowej z Kijowską. Barierki stanęły w okolicy ul. Marcinkowskiego – dla jadących od północy. Z kolei kierowcy przejeżdżający w przeciwnym kierunku nie pojadą Targową już za skrzyżowaniem z Zamoyskiego.

- Są utrudnienia, ale nie ma zatoru – relacjonował po godz. 8 z Pragi Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

Problemy na Połczyńskiej

Drogowcy frezują też północną jezdnię ul. Połczyńskiej. - Zwężenie zaczyna się tuż przed ul. Dźwigową. Dalej Połczyńska jest zamknięta, a ruch w obu kierunkach odbywa się jezdnią południową – relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. – Nie ma większych korków dodaje. Utrudnienia kończą się na wysokości ulicy Szeligowskiej.

Wymiana nawierzchni w obu miejscach zakończy się w poniedziałek nad ranem.

fot. Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl
fot
fot
fot. Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl
fot
fot
fot. Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl
fot
fot

W weekend warszawiacy muszą sobie radzić również bez skrzyżowania ul. Myśliborskiej ze Świderską. Zamknięte zostało w związku z budową mostu Północnego. - W tym miejscu nie ma właściwie ruchu - relacjonuje Krysztofiński.

Dojazd do osiedla Tarchomin i wyjazd jest możliwy ulicami Modlińską i Światowida. Ruch na skrzyżowaniu zostanie przywrócony w niedzielę w godzinach popołudniowych.

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

ran