Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Ursus: autobus miejski zderzył się z hulajnogą

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plDo zdarzenia doszło w Ursusie

Hulajnoga oraz autobus komunikacji miejskiej zderzyły się w Ursusie. Przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło na ulicy Szamoty, przy Traktorzystów. Służby zostały zaalarmowane o godzinie 15. - Z pierwszych informacji wynika, że doszło do zderzenia hulajnogi oraz autobusu miejskiego - przekazała Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała, podróżująca hulajnogą kobieta jest badana w karetce. - Zarówno ona, jak i kierowca autobusu miejskiego byli trzeźwi. Będziemy wyjaśniać okoliczności zdarzenia - powiedziała.

Przed kilkadziesiąt minut ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Autor:kz/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl