Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Ukraińscy kibice przeszli przez miasto. Utrudnienia w ruchu

Warszawa


Ukraińscy kibice, pod eskortą policji, wyruszyli z Krakowskiego Przedmieścia i przeszli na Stadion Narodowy. Kierowcy i pasażerowie napotkali utrudnienia.

19:40 ZTM: Od godz. 19:40 otwarte dla ruchu zostały ul. Nowy Świat oraz Krakowskie Przedmieście na odcinku Senatorska - rondo de Gaulle'a. Autobusy powróciły na trasy podstawowe.

19:30 Od godz. 19:30 otwarta dla ruchu została ul. Nowy Świat. Autobusy nadal nie kursują Krakowskim Przedmieściem.

19:10 Ul. Wybrzeże Szczecińskie otwarta w obu kierunkach.

18.47 Most Świętokrzyski jest otwarty. Wyłączone dla ruchu Wybrzeże Szczecińskie od mostu Świętokrzyskiego do mostu Poniatowskiego. Utrudnienia dla linii 502, 514 i E-1 - informuje ZTM. 18:34 ZTM: Brak przejazdu ul. Wybrzeże Szczecińskie przy skrzyżowaniu z ul. Sokolą dla linii 502, 514, E-1.

Autobusy kierowane są zmienioną trasą:
 wjazd na al. Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka i dalej swoimi trasami.

18:30 - Czoło przemarszu znajduje się obecnie na moście Świętokrzyskim (zablokowane oba kierunki), utrudnienia dotyczą aktualnie tylko linii 102 i 162.

18:20 Linie 102, 105, 118, 127, 162 kierowane są na trasy objazdowe przebiegające najbliższymi ciągami komunikacyjnymi w zależności od aktualnej pozycji uczestników przemarszu - informuje ZTM.

18:15 ZTM: Rozpoczął się przemarsz kibiców na trasie:
 Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Świętokrzyska - Kopernika - Tamka - most Świętokrzyski - Sokola - Stadion Narodowy

.

Policyjna infolinia

Policja uruchomiła specjalną infolinię o utrudnieniach w ruchu.

- Pod numerem telefonu 22 60-38-038 zarówno warszawiacy, jak i wszyscy ci, którzy odwiedzą w tym czasie stolicę, mogą dowiedzieć się o bieżących utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchu drogowego w Warszawie w związku z dzisiejszym meczem Dnipro Dniepropietrowsk i FC Sevilla rozgrywanym na Stadionie Narodowym - informuje stołeczna policja.

Czytaj o utrudnieniach w ruchu w związku z meczem na Stadionie Narodowym.

su