TVN Warszawa | Ulice

Samochód zderzył się z łosiem. Kierowca trafił do szpitala, zwierzę nie przeżyło

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w miejscowości Tyrzyn

Do poważnego wypadku doszło w miejscowości Tyrzyn w powiecie garwolińskim na drodze wojewódzkiej nr 801. Kierujący samochodem osobowym uderzył w łosia przebiegającego przez jezdnię. Mężczyzna trafił do szpitala.

O wypadku na DW 801, nazywanej Trasą Nadwiślańską, poinformowali strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Maciejowicach. Opublikowali również zdjęcia na których widać poważnie zniszczony samochód osobowy.

Jak przekazała nam Małgorzata Pychner z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, do wypadku doszło po godzinie 9 w miejscowości Tyrzyn, blisko granicy województw mazowieckiego i lubelskiego. - Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 83-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Dacia zderzył się z łosiem przebiegającym przez jezdnię. Kierowca został przetransportowany do szpitala. Zwierzę nie przeżyło - poinformowała policjantka. Dodała, że tuż po wypadku na DW 801 panowały poważne utrudnienia w ruchu. - W tej chwili trasa jest już przejezdna - powiedziała przed godziną 13 Pychner.

Informowaliśmy również o wypadku z udziałem betoniarki:

Wypadek z udziałem betoniarki - relacja reportera tvnwarszawa.pl
Wypadek z udziałem betoniarki - relacja reportera tvnwarszawa.plTVN24

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Maciejowice

Pozostałe wiadomości