Trzy auta zderzyły się na S8

TVN Warszawa

"To było klasyczne najechanie"TVN24
wideo 2/2

Zderzenie trzech samochodów na trasie S8 w kierunku Poznania. Jak ustalił nasz reporter, jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Auta zderzyły się na odcinku S8 między Górczewską a Szeligowską.

- Doszło do najechania na siebie trzech aut osobowych. Samochody blokują lewy pas jezdni w kierunku Poznania - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Dodawał też, że na miejscu pracowała straż pożarna, ale przez ponad godzinę nie dotarła tam policja. - Było też pogotowie ratunkowe, które zabrało jedną osobę do szpitala - mówił.

- Do szpitala trafił kierowca środkowego auta. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca volkswagena jadący lewym skrajnym pasem w kierunku Poznania uderzył w tył drugiego volkswagena. Ten z kolei pod wpływem siły uderzenia wjechał w jadącego przed nim forda - informowała Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy powiatowej policji dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Podkreślała też, że na miejscu nadal trwają czynności policji i przejezdne są tylko dwa z trzech pasów jezdni. Kierowcy jadący w kierunku Poznania muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Przed godz. 12 utrudniania zakończyły się.

Do zderzenia doszło około 500 metrów za ulicą Górczewską
Mapy Tarego

kk/pm