Trudny poranek na drogach. Stłuczka za stłuczką w deszczu

TVN Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plZderzenie na 4 czerwca

- Opady deszczu spowolniły ruch na warszawskich ulicach – ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Od rana w Warszawie pada deszcz. Jak informował Artur Węgrzynowicz warunki atmosferyczne znacznie utrudniały kierowcom przejazd, szczególnie, że w szczycie komunikacyjnym.

- Jeździ się trudno. Stoi trasa S8 po zderzeniu na Prymasa Tysiąclecia. Tam zablokowany jest lewy pas, korek liczy kilka kilometrów - podawał nasz reporter.

Dodał, że dwa samochody zderzyły się też na skrzyżowaniu Ryżowej i 4 czerwca 1989 roku. - Tam też na jezdni leży latarnia, co dodatkowo spowalnia ruch - ostrzegał.

Dużo kolizji

Trudną sytuację na warszawskich drogach potwierdzała też stołeczna policja. - Otrzymujemy informacje o stłuczkach. Samochody zderzyły się między innymi na trasie S2 oraz na ulicach: Powązkowskiej, Prymasa Tysiąclecia, Kondratowicza, Puławskiej, Trakt Brzeski - informowała Anna Kędzierzawska z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

I dodała: apelujemy do kierowców o ostrożność.

Jak podawał tvnmeteo.pl w Warszawie padać będzie do godziny 12. "Do południa przelotny deszcz (chwilami dość intensywny). Po południu przejaśnienia.Temperatura maksymalna 19 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe 999 hPa" - czytamliśmy na tvnmeteo.pl.

W środę na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o poważnym wypadku na ul. Grójeckiej:

W wyniku wypadku tramwaj linii 9 wykolelił się Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/4

kz/pm