Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Trasa S8: samochód ciężarowy przewrócił się na jezdnię

Ulice

Ciężarówka wywróciła się na S8Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

W Trojanach samochód ciężarowy przewrócił się na jezdnię. Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, zablokowany był przejazd w kierunku Warszawy.

Do zdarzenia doszło na trasie S8.

- W samochodzie ciężarowym pękła opona. Jego kierowca stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery, w wyniku czego auto przewróciło się na jezdnię - informował Tomasz Sitek z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Zablokowana S8 w TrojanachMapy Targeo

I dodał, że nikt nie został ranny.

Na jezdnię wysypał się piasek. Jak informował Daniel Kwiatkowski z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie, z tego powodu częściowo zablokowany był też jeden pas ruchu w kierunku Białegostoku.

Kierowcy jadący do Warszawy byli kierowani przez policję na pas techniczny, biegnący wzdłuż trasy S8.

Sprzątanie jezdni

Na miejscu pracowały służby sprzątające i pomoc drogowa. - Specjalistyczny pojazd służby drogowej postawił już ciężarówkę na koła, pracownicy przygotowują się do jego odholowania - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

- Trzeba nie tylko odholować mocno uszkodzony samochód ciężarowy, ale też posprzątać jezdnię i załadować wysypany materiał na inny samochód, którego jeszcze tu nie ma - dodał Węgrzynowicz.

Przewrócona ciężarówkaArtur Węgrzynowicz / tvnwrszawa.pl

kk/ran