Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

"Zjechał na prawy pas, uderzył w busa, a następnie w bariery". 81-letni kierowca trafił do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt24
Zderzenie, a potem pożar auta na trasie S8
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie, a potem pożar auta na trasie S8

Na trasie S8, na wysokości Wypęd, doszło do pożaru samochodu. Kierowca został zabrany do szpitala. - Kierujący golfem jechał lewym pasem i z niewiadomych przyczyn zjechał na prawy, uderzył w bus, a następnie w bariery energochłonne - relacjonuje policja. Są utrudnienia w kierunku Warszawy, przejezdny jest tylko jeden pas ruchu.

Pierwszą informację o pożarze samochodu na trasie S8 otrzymaliśmy na Kontakt 24. - Około godziny 9 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na trasie S8 w kierunku Warszawy, na wysokości miejscowości Wypędy, doszło do pożaru samochodu osobowego wskutek zderzenia z barierą ochronną. Po naszym dojeździe na miejsce kierującym zajmował się już zespół pogotowia ratunkowego - informuje Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej.

Jak dodał, pożar udało się stłumić przy pomocy gaśnic samochodowych. - Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej - dogaszali pożar, sprawdzali akumulator i zabezpieczali miejsce zdarzenia - mówi Kroć.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Więcej informacji podała policja. - Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący golfem jechał lewym pasem i z niewiadomych przyczyn zjechał na prawy pas, uderzył w bus, a następnie w bariery energochłonne. W busie jechał tylko kierujący, był trzeźwy. Golfem również podróżował tylko kierowca - 81-latek został zabrany do szpitala, będzie miał tam pobraną krew do sprawdzenia trzeźwości - podaje Karolina Kańka z pruszkowskiej policji.

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, mężczyzna był przytomny i kontaktowy.

Są duże utrudnienia w kierunku Warszawy. - Dwa pasy w kierunku są zablokowane, przejezdny jest tylko jeden pas - ostrzega Kańka. Zaznacza, że nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości