Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Trasa Łazienkowska: dachowanie. 2 osoby ranne

Ulice

Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.plDachowanie na Trasie Łazienkowskiej

Zablokowana Trasa Łazienkowska, korki i dwie osoby ranne, w tym 4-letnie dziecko. To efekt dachowania pod rondem Jazdy Polskiej. Ruch udało się udrożnić przed godz.15.

- Na wysokości wjazdu na rondo Jazdy Polskiej kobieta kierująca fordem ka wjechała w barierki oddzielające jezdnie, a następnie dachowała - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Kobieta twierdzi, że oślepiło ją słońce - dodaje.

Do szpitala trafiły dwie osoby: kierowca i 4-letnie dziecko. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Utrudnienia w ruchu

Wypadek spowodował ogromne utrudnienia dla kierowców. - Całkowicie zablokowany jest ruch na Trasie Łazienkowskiej w stronę Pomnika Lotnika. Kierowcy muszą przejeżdżać przez rondo - informował po godz 12. Marcinczak. Korek zaczynał się na wysokości Torwaru.

Dachowanie na moście

Przed południem na moście Poniatowskiego dachował smart. Przez ponad godzinę poważnie utrudniony był ruch w stronę centrum. Kierowca został odwieziony do szpitala.

Do godz. 11.00 policja odnotowała 3 wypadki i ponad 30 kolizji. Cztery osoby zostały ranne.

su/par