Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Tramwaje stanęły na Poniatowskim

Warszawa

fot
fot
fot
fot
fot
fot

Przed godziną 9.00 na moście Poniatowskiego stanęły tramwaje. Informację o utrudnieniach oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Piotra.

Co było powodem utrudnień? - Pasażerka jadąca tramwajem w kierunku centrum przewróciła się, na tyle nieszczęśliwie, że konieczne było wezwanie na miejsce pogotowia - poinformował tvnwarszawa.pl Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich. - To zdarzenie zablokowało ruch tramwajów na około 20 minut - dodaje.

Tłumy na Poniatowskim

Pasażerowie tramwajów, które stanęły na moście, szli w kierunku centrum na piechotę. - Ludzie przechodzili przez ulicę, aby się dostać na przystanek autobusowy. Korek samochodowy zaczynał się już przed stadionem - pisze internautka, Katarzyna Flis.

O sytuacji na moście Poniatowskiego poinformował nas jeden z internautów. Jeśli chcesz byśmy zajęli się Twoim tematem, opublikuj go w portalu tvnwarszawa.pl czy Kontakt 24 lub przyślij mail na warszawa@tvn.pl.

as/mz