Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Tramwaj w poprzek Marszałkowskiej

TVN Warszawa

Lech Marcinczak /tvnwarszawa.plWypadek na Marszałkowskiej

Niecodzienny wypadek na Marszałkowskiej. Po zderzeniu z samochodem osobowym wykoleił się tramwaj linii 15. Zablokowane były wszystkie pasy ul. Marszałkowskiej w kierunku Żoliborza. Nie jeździły też tramwaje.

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 17 na Marszałkowskiej, na wysokości Wspólnej. - Tramwaj linii 15 jechał w kierunku centrum od strony placu Konstytucji i uderzył w przejeżdżający przez torowisko samochód osobowy, który odbił się i wjechał w tramwaj jadący w przeciwnym kierunku - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodał, fiat znalazł się pomiędzy dwoma tramwajami.

- Ranny kierowca osobówki trafił do szpitala - mówił Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Jak informował kpt. Tomasz Cisek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczali teren.

Utrudnienia

Zablokowany był ruch od placu Konstytucji do ronda Dmowskiego. "15" blokowała całą ulicę Marszałkowską w kierunku Żoliborza. Dodatkowo nie jeździły tramwaje w obydwu kierunkach.

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, przez kilka godzin były utrudnienia w kursowaniu linii 4, 15, 18, 35, 131, 501, 519, 520, 522, 525. Tramwaje i autobusy jeździły trasami objazdowymi.

Czytaj też na Kontakt 24

Wypadek na Marszałkowskiej
Lech Marcinczak /tvnwarszawa.pl

Na Marszałkowskiej wykoleił się tramwaj
warszawa@tvn.pl

ło/ec