Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Tramwaj uderzył w auto. Ranni

Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plWypadek na Białołęce

Samochód osobowy zderzył się z tramwajem na Białołęce. Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, składy jeździły objazdami.

Do wypadku doszło około godziny 18 na ulicy Światowida. - Ford zderzył się z tramwajem linii 2 - poinformował Piotr Świstak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał, dwie osoby podróżujące fordem zostały zabrane do szpitala. - Kierowcy byli trzeźwy - powiedział Świstak.

Utrudnienia

Z kolei Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w ruchu. Tramwaje linii 2 i 17 przez kilkadziesiąt minut kierowano na trasy objazdowe. Ponadto uruchomiono zastępczą linię autobusową kursującą na trasie: METRO MŁOCINY - al. gen. Marii Wittek - most Marii Skłodowskiej-Curie - Myśliborska - Światowida - NOWODWORY.

kz/b