Tramwaj potrącił pieszą na Grochowskiej

Warszawa

Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plTramwaj potrącił pieszą na Grochowskiej

Młoda kobieta wpadła pod tramwaj na Grochowskiej, na jezdni w stronę ronda Wiatraczna.

Jak informował nasz reporter, tramwaj linii 6 potrącił kobietę na przejściu dla pieszych przy przystanku Kickiego, na wysokości adresu Grochowska 235.

- Na szczęście wagon nie wciągnął kobiety pod koła. Dziewczynę odrzuciło na około dwa metry od pojazdu. Początkowo nie było z nią kontaktu, ale potem odzyskała przytomność. Została zabrana do karetki - mówił Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl

Dodał, że na miejscu pracuje policja i nadzór ruchu komunikacji miejskiej. Pojawił się też dźwig Tramwajów Warszawskich, ale odjechał, bo nie było konieczności interwencji.

Zdarzenie potwierdza policja. - Tramwaj linii numer 6 potrącił dziewczynę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Policjanci są na miejscu zdarzenia i będą ustalać przyczyny tego wypadku - mówi Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji.

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, tramwaje linii 3, 6, 22, 26 zostały skierowane na trasy objazdowe. Po godzinie 8.15 nasz reporter poinformował, że ruch tramwajowy został przywrócony.