Ulice

Tragiczny wypadek w Rembertowie, pociąg potrącił kobietę

Ulice

Śmiertelne potrącenie w Rembertowie
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.plŚmiertelne potrącenie w Rembertowie

W Rembertowie skład potrącił kobietę. Odwołano kilka pociągów, niektóre kursowały w skróconej relacji, a pasażerowie na peronach czekali nawet godzinę.

Do wypadku doszło na torach kolejowych w okolicy ulicy Cyrulików. Kobieta przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją pociąg relacji Lublin - Szczecin.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja. - Na osoby, które chcą dotrzeć Warszawy, będą czekać spore utrudnienia, niektóre pociągi opóźnione są nawet godzinę - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Wypadek potwierdzała straż pożarna. - Kobieta nie żyje, lekarz stwierdził zgon - informował Łukasz Płaskociński z wydziału prasowego straży pożarnej.

Spore utrudnienia

Chwilę po godz. 7 Koleje Mazowieckie poinformowały o utrudnieniach w ruchu. "Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Siedlce - Warszawa na odcinku Sulejówek Miłosna - Rembertów. Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie" - czytaliśmy w komunikacie.

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego kurs pociągu SKM linii S2 został odwołany na odcinku: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA (06:35) - WARSZAWA REMBERTÓW (07:15) - WARSZAWA LOTNISKO (08:45).

Kurs pociągu SKM linii S2 został skrócony na odcinku: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA (07:05) - WARSZAWA WSCHODNIA (07:33).

Wprowadzono również wzajemne honorowanie biletów ZTM i KM w pociągach SKM i KM na odcinku WARSZAWA ZACHODNIA - SULEJÓWEK MIŁOSNA.

Utrudnienia zakończyły się przed godz. 10.

kz//ec

Pozostałe wiadomości