Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Tragedia pod Mińskiem. Dwie ofiary śmiertelne, trzecia w ciężkim stanie

Warszawa

TVN24Tragiczny wypadek pod Mińskiem Mazowieckim

Dwóch mężczyzn zginęło, a trzeci został ciężko ranny po zderzeniu samochodu osobowego i ciężarowego na krajowej "50" w okolicach Mińska Mazowieckiego. W wypadku uczestniczyły jeszcze dwa inne auta. Informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło około godziny 18 w miejscowości Zamienie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki. Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn jadących samochodem osobowym. Trzeci mężczyzna jadący tym pojazdem w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala - poinformował nas kom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim. Jak dodał, w wypadku uczestniczyły jeszcze dwa inne samochody osobowe. Ich kierowcy, podobnie jak kierowca ciężarówki, byli trzeźwi.

Trwa ustalanie, w jakich okolicznościach doszło do wypadku.

Odcinek drogi krajowej nr 50 na czas pracy służb został wyłączony z ruchu. Policja kierowała ruchem na wyznaczony objazd drogami lokalnymi oraz drogą wojewódzką 802.

Jak poinformowała po godz. 1 w nocy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia zakończyły się.

ak/tka