Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Te puzzle kogoś przerosły. "Rozebrał kostkę i nie potrafił jej ułożyć"

  TVN Warszawa

  Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plAbsurd drogowy na Radzymińskiej

  Nietypowy widok zastał jeden z naszych czytelników na ulicy Radzymińskiej. Biały pas wyznaczający miejsca parkingowe urywa się w specyficzny sposób, a fragmenty pomalowanej na biało kostki poukładane są dalej bez ładu i składu. "Widać, że ktoś rozbierał kostkę, lecz nie potrafił jej ponownie właściwie ułożyć" - skomentował Reporter 24.

  Absurd na Radzymińskiej
  Kontakt 24

  Informację i pierwsze zdjęcie absurdu drogowego otrzymaliśmy na Kontakt 24. "Wieczorem byłem z psem na spacerze i zastałem taki widok na chodniku. Zdjęcie zrobione na ul. Radzymińskiej, na wysokości numeru 78 (salon samochodowy). Niedawno były malowane pasy i wprowadzona zmiana organizacji ruchu" - napisał Reporter 24. Na fotografii rzeczywiście widać fragment chodnika wykonanego z kostki, a nim wymalowaną białą linię. Ta jednak w pewnym momencie się urywa. Kostki pomalowane na biało pozostają na chodniku, ale nie na swoim dawnym miejscu, przez co zamiast kontynuacji białej linii jest nietypowa mozaika. Reporter przyznaje, że ma nadzieję, że po publikacji zdjęcia, kostki trafią we właściwe miejsca.

  kw/b