Zderzenie dwóch aut. Jedna osoba ranna, dwie "oddaliły się z miejsca zdarzenia"

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na dk7 w Tarczynie

Wypadek na drodze krajowej numer 7 w Tarczynie. Po zderzeniu dwóch aut jedna osoba została zabrana do szpitala. Kierowca i pasażer z drugiego samochodu oddalili się w nieznanym kierunku. Droga w stronę Radomia była nieprzejezdna.

Do zderzenia doszło około godziny 19.30. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, brały w nim udział dwa samochody osobowe. Zablokowana była jezdnia w kierunku Radomia. Wprowadzono objazd drogami lokalnymi.

- Na nitce w stronę Grójca na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Samochodami, z tego, co przekazali nam świadkowie, podróżowały łącznie trzy osoby. Mężczyzna w wieku około 30 lat został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Drugim autem podróżowały dwie osoby, które - jak relacjonowali świadkowie - oddaliły się z miejsca zdarzenia - przekazał nam w środę wieczorem Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie.

Dodał, że strażacy przeszukali najbliższą okolicę, by sprawdzić, czy osoby z drugiego pojazdu nie wymagają pomocy. - Nie udało nam się ich odnaleźć, dlatego nie wiemy, jaki jest ich stan - poinformował Darmofalski. Na miejscu pracowali policjanci i strażacy.

Jak ustalił Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl, zderzyły się audi i lexus. Samochody uszkodziły także znaki oraz sygnalizację świetlną.

Przeczytaj także: Zderzenie czterech aut na moście Łazienkowskim

Zderzenie na moście Łazienkowskim
Zderzenie na moście ŁazienkowskimTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości