TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na krajowej "7", dziecko wśród poszkodowanych

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie dwóch aut na krajowej "7"

Na drodze krajowej numer siedem w Tarczynie doszło rano do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Podróżowało nimi w sumie pięć osób. Pomocy medycznej na miejscu udzielono dziecku i osobie dorosłej, ale - jak podała policja - ostatecznie nie wymagały one hospitalizacji.

Do zderzenia doszło około godziny 7.10 na 400. kilometrze krajowej "7". - Zderzyły się dwa samochody osobowe. Podróżowało nimi łącznie pięć osób, w tym dwoje dzieci w wieku dziewięciu i jedenastu lat. Zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Pierwszej pomocy udzielają im strażacy na miejscu - mówił reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Informacje potwierdził nam rzecznik piaseczyńskiej straży pożarnej mł. bryg. Łukasz Darmofalski: - Na 400. kilometrze krajowej "siódemki", w okolicach Tarczyna zderzyły się dwa auta - skoda i audi. Nie było osób poszkodowanych w zgłoszeniu, ale po dojeździe naszych zastępów na miejsce okazało się, że jednak są. Łącznie autami podróżowało pięć osób, w tym dwójka dzieci. Karetka została zadysponowana do jednej osoby dorosłej i jednego dziecka.

Ostatecznie jednak nikt nie trafił do szpitala. - Była to kolizja. Nikomu nic się nie stało, choć wyglądało groźnie. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, ale - na szczęście - okazało się, że nie ma zagrożenia zdrowia poszkodowanych osób. Najprawdopodobniej doszło do nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez jeden z samochodów - przekazał później rzecznik piaseczyńskiej komendy Jarosław Sawicki.

Po zderzeniu były duże utrudnienia w ruchu. - Krajowa "7" w Tarczynie jest zablokowana w kierunku Radomia - ostrzegał nasz reporter. A Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podawała, że objazd poprowadzono przez miejscowości Grzędy, Wola Przypkowska, Przypki. Utrudnienia skończyły się przed godziną 10.  

W czwartek informowaliśmy o wypadku na skrzyżowaniu Woronicza i Modzelewskiego na Mokotowie:

Wypadek na Woronicza
Wypadek na WoroniczaTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości