Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Tak audi zaparkował, że ulicę zablokował

Ulice

KYO /warszawa@tvn.plZablokował przejazd

Na ulicy Wałbrzyskiej kierowca zaparkował samochód tuż przed wysepką i zablokował przejazd. – Ludzie wysiadają z autobusów – poinformował internauta KYO i na warszawa@tvn.pl przesłał zdjęcia.

Audi zaparkowało przy krawężniku ulicy Wałbrzyskiej. Kierowca nie przewidział jednak, że na jezdni nie starczy miejsca dla autobusów. - Kierowca linii 193 zatrzymał autobus, ponieważ nie może przejechać. Ludzie wysiadają z autobusów i idą pieszo – napisał przed godziną 18.00 KYO.

Internauta ostrzega, że na ulicy jest ogromny korek.

Na Wałbrzyską pojechali policjanci. - Na miejscu była załoga z mokotowskiej komendy. Interwencja została przekazana straży miejskiej – mówi Robert Opas z biura prasowego KSP.

- Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 100 zł - informuje oficer prasowy straży miejskiej.

To nie pierwszy taki przypadek na Wałbrzyskiej. Kierowcy nie respektują przepisów ruchu drogowego i blokują przejazd autobusom.

wp/par

Źródło zdjęcia głównego: KYO /warszawa@tvn.pl