Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Ta dziura ostała się po "ostańcu" z alei Wojska Polskiego

Warszawa

Volkswagen w alei Wojska Polskiego Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Samochód, który ostał się na alei Wojska Polskiego podczas remontu, już nie blokuje prac. Został przeniesiony.

"Ostaniec warszawski AD 2017" – takiego miana doczekał się samochód, który stał na jezdni w okolicy alei Wojska Polskiego 20.

Niby nic szczególnego, gdyby nie fakt, że wokół trwał remont ulicy.

Pusta wyspa

Auto na samotnej wyspie asfaltu sfilmowaliśmy pod koniec października. W piątek pojechaliśmy na miejsce jeszcze raz. Wyspa była już pusta. Jak informuje reporter tvnwarszawa.pl, pojazd został przeniesiony na chodnik.Efekt: volkswagen prac już nie blokuje remontu.Na "ostańca" uwagę zwrócił nam przed kilkoma dniami Wojciech. Napisał na Kontakt 24. "Jedyne, co mogła Straż Miejska zrobić (...) nie mogąc usunąć tego swoistego ostańca warszawskiego, to pytać po sąsiadach o właściciela. Mieszkańcy na lokalnych forach pisali, że przebywa za granicą" – zaznaczył.Zarząd Dróg Miejskich podał z kolei, że takich pojazdów było w tym miejscu nawet osiem, kiedy drogowcy rozpoczynali remont. Dodał, że służby wcześniej apelowały do kierowców o przestawienie aut.ran/mś