Sznur tramwajów na Puławskiej, drzewo na torach na rondzie Unii

Warszawa

Pasażerka CamilaSznur tramwajów na Puławskiej

Ogromny korek tramwajowy utworzył się na ulicy Puławskiej. Zarząd Transportu Miejskiego informował o zablokowanym przejeździe. Utrudnienia na torach były również na rondzie Unii Europejskiej.

Na Puławskiej zablokowany był przejazd w rejonie ulicy Dworkowej.

Linie na objazdach

Pasażerowie wysiadali ze składów. Jak relacjonowała Kamila, która wysłała do nas zdjęcia, na Puławskiej w stronę centrum stał sznur tramwajów. - Przyszedł motorniczy i powiedział, że jest duża awaria i nie wiadomo, o której godzinie pojedziemy – relacjonowała nasza czytelniczka.

Jak podawał ZTM, z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie przystanku DWORKOWA 06 tramwaje linii 4, 10, 14, 18 i 35, jadące w kierunku placu Zbawiciela zostały skierowane na trasę objazdową ulicami: Woronicza, Wołoską, Rakowiecka, aleją Niepodległości i Nowowiejską.

Drzewo na torach

Problemy były również na rondzie Unii Europejskiej. Jak informuje Michał Powałka z Tramwajów Warszawskich, na torowisko spadło drzewo.

Tramwaje były kierowane na trasy objazdowe:Linia 17: ...WOŁOSKA , kraniec WORONICZA Linia 18: ...PUŁAWSKA , kraniec METRO WILANOWSKA Linia 31: kursuje na trasie METRO WIERZBNO - ZAJEZDNIA MOKOTÓW - METRO WIERZBNO

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ O WYKOLEJONYM TRAMWAJU NA RONDZIE RADOSŁAWA:

Tramwaj wykoleił się na rondzie "Radosława"Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

ran/b