Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Sznur cofających aut na S2

Warszawa

Helcia / Kontakt 24Cofanie na S2

Niebezpieczne manewry na drodze ekspresowej S2 w Warszawie. Jak poinformowała Kontakt 24 autorka nagrania, kierowcy zdecydowali się wrzucić wsteczny bieg po tym, jak w wyniku zderzenia trzech aut zablokowana została jezdnia. Zgłoszenie o cofających samochodach dotarło również na policję, ale funkcjonariuszom nie udało się nikogo złapać na gorącym uczynku.

Trzy auta zderzyły się przed godz. 11 na wysokości Lotniska Chopina. Tuż po zdarzeniu droga ekspresowa została zablokowana w jednym kierunku. Między węzłem Opacz a węzłem Lotnisko w kierunku warszawskiego Ursynowa utworzył się korek.

Jak poinformowała nas autorka nagrania, część kierowców zdecydowała się cofać. Widzimy to również na filmie.

Na miejscu policja

Jak przekazała nam Edyta Adamus z zespołu prasowego komendy stołecznej, policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie. - Na miejsce wysłano dwie załogi, ale nikt nie został ukarany mandatem. W momencie dojazdu policji na miejsce, żaden z kierowców nie poruszał się w niedozwolony sposób - wyjaśniła.

Cofanie na drodze ekspresowej jest zabronione. Grozi za mandat w wysokości 300 złotych i nawet pięć punktów karnych.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE 24

kab//tka

Lech 360