Subaru dachowało na Puławskiej. Niebezpieczny wieczór na drogach

Warszawa

Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.plSubaru dachowało

Wtorkowy wieczór nie należy do najbezpieczniejszych na stołecznych drogach. Na ul. Puławskiej dachowało subaru. Jedna osoba trafiła na badania do szpitala. Doszło również do 5 potrąceń pieszych.

Do zdarzenia doszło do na wysokości numeru 378, na jezdni w stronę Piaseczna. – Najprawdopodobniej ktoś zajechał kierowcy drogę. Stracił panowanie nad kierownicą i dachował – relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. – Jedna osoba trafiła do szpitala – dodaje.

Nie ma utrudnień dla kierowców.

Niebezpieczny wtorek

To nie jedyne zdarzenie drogowe dzisiejszego popołudnia. – Policja ma bardzo dużo pracy – informuje Andrzej Browarek ze stołecznej policji. – Doszło do pięciu potrąceń pieszych. W trzech przypadkach ucierpiały kobiety. Wypadki miały miejsce na skrzyżowaniu Odrowąża i Matki Teresy z Kalkuty, na ul. Patriotów, na ul. Grzybowskiej 4, na ul. Księcia Ziemowita i na skrzyżowaniu ulic Egipskiej i Afrykańskiej – wymienia policjant.

Około 17.00 doszło do groźnie wyglądającej kolizji w Pęcicach pod Warszawą. - Samochód osobowy zderzył się z tirem koło ronda. Ranny został kierowca osobówki. Mężczyznę przewieziono do szpital- poinformowała podkom. Dorota Nowak z komendy w Pruszkowie.

Policja radzi zdjąć nogę z gazu, a pieszym być bardziej uważnym. – Są bardzo złe warunki pogodowe. Pada deszcz jest ślisko. Radzimy jeździć ostrożniej i wolniej – apeluje policjant.

Potrącenie kobiety na ul. Afrykańskiej
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

su/roody