Studzienka wystrzeliła spod kół samochodu

Warszawa

Łukasz, Kontakt 24Denko studzienki wystrzeliło spod kół

Dużo szczęścia miał kierowca samochodu osobowego jadący w niedzielę ulicą Banacha. Tuż przed jego maską - spod kół jadącego z przodu auta - wystrzeliło denko studzienki kanalizacyjnej. Informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godziny 18.00. Było już ciemno. Na filmie przesłanym przez Łukasza, Reportera 24 widzimy, że denko studzienki nagle pojawia się tuż przed jego autem. Aby uniknąć zderzenia, kierowca wykonuje szybki manewr w prawo.

"Wyleciała mi przed maskę"

- Jechałem samochodem, przede mną jechało inne auto. Studzienka praktycznie wyleciała mi przed maskę. Gdybym nie odbił do krawężnika, to bym w nią uderzył - przyznaje autor nagrania.

I dodaje: - W lusterku widziałem że studzienka trafiła w samochód za mną.To nie pierwsza tak niebezpieczna sytuacja w tym roku. Niespełna miesiąc temu informowaliśmy na tvnwarszawa.pl o podobnym zdarzeniu na ul. Modlińskiej na Białołęce. Tam studzienka wystrzeliła spod kół samochodu ciężarowego i uderzyła w górną część jadącego z tyłu pojazdu. Auto miało uszkodzone drzwi i dach.

md/kw/pm