Strażacy wycinali pasażerkę

Warszawa

Groźny wypadek na Gocławiu. Kierowca najpierw potrącił pieszego na skrzyżowaniu ul. Fieldorfa i Perkuna, nastęnie uciekając spowodował zderzenie z dwoma samochodami. Ranne zostały dwie osoby, jedną z nich musieli wycinać strażacy. Zdjęcia na Kontakt24 przesłał Tomek.

- Kierowca terenowej hondy potrącił pieszego, a następnie zderzył się z dwoma innymi pojazdami - poinformowała tvnwarszawa.pl Anna Kędzierzawska z biura prasowego stołecznej policji - Do szpitala trafił potrącony pieszy oraz jeden z kierowców. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia - dodaje. Swoje auto porzucił kilka skrzyżowań dalej.

Straż wydobywała kobietę

- Wycinana była pasażerka jednego z rozbitych samochodów – informuje straż pożarna. W akcji ratunkowej wzięły udział dwie jednostki straży.

Na miejsce przebyły też policja i pogotowie ratunkowe. Ulica Perkuna był całkowicie nieprzejezdna przez ponad godzinę.

"Znamy właściciela porzuconego samochodu"

- Ustalony został właściciel auta, którego samochód został porzucony na Ostrobramskiej - mówi Kędzierzawska - Dziś będą prowadzone czynności, które ustalą czy właściciel i sprawca to jedna i ta sama osoba, bo wbrew pozorom nie jest to oczywiste - dodaje.

arp