Auto uderzyło w drzewo. Zakleszczonego kierowcę uwolnili strażacy

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w miejscowości Głusk

W piątek rano w miejscowości Stare Grochale, koło Nowego Dworu Mazowieckiego kierowca samochodu osobowego uderzył w drzewo. Był zakleszczony w pojeździe, uwolnili go strażacy.

Jak przekazał nam Paweł Plagowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim, zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło do służb około godziny 8.40. - Na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Stare Grochale i Głusk samochód osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba - mężczyzna w wieku 65 lat - był ewakuowany z pojazdu przy pomocy sprzętu hydraulicznego - przekazał strażak.

Dodał, że pojazdem podróżowała jeszcze osoba nieletnia, w wieku 16 lat. - Obie osoby osoby zostały przekazane zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie przetransportowane do szpitala - poinformował Plagowski.

Przyczyny wypadku zbada szczegółowo policja, która przeprowadziła już oględziny. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Podróżował z nim 16-letni chłopiec. Obaj zostali zabrani do szpitala. Kierujący był trzeźwy - podsumowała Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości